Титаниум завртки 10-32x3/4 Рамни CSK Главата Филипс Возачот 50 компјутери Ti GR2

Титаниум завртки 10-32x3/4 Рамни CSK Главата Филипс Возачот 50 компјутери Ti GR2

DEN 823.68
 

Тековен
Количина на стоки


Имаме Титаниум завртки 10-32x1/2 10-32x5/8 10-32 X 3/4 во парк,Рамни (CSK) раководител,2# Филипс возачот,ASME B18.6.3,Ti GR2.
Примероци се Титаниум завртки 10-32x 3/4, Стр olished .
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Други карактеристики

Пакет:
50-99Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AMF 10-32x3/4 ФИЛ Ti GR2
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
2# Филипс Возачот:
Рамна Глава
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобри понуди