225-125A Sendust Кабли

225-125A Sendust Кабли

DEN 1200.00
 

Тековен
Количина на стоки

Juncan прав core лиење машина е само-развиена патентиран производ. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Не грижете се за пакување, бидејќи на своите безбедна и силна надворешното пакување.
Повратни информации :
Тоа е многу важно за нас добивање на повратни информации од клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Треба да ни обезбеди на клиентите е спонзор број на сметка(на пример, како ТНТ/ UPS/DHL.
10-15 дена да Азиските соседи;
12-18 дена да се големи земји во Европа и Америка;
12-35 дена до други региони и земји. Зголемете inductors
7. Ние можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.Префрлување регулаторот inductors
Sendust предности
1. Нашата компанија е технички директор за многу производители во оваа област, и е нудење на услуги на обука многу производители.
Превозот :
Клиентот е одговорен за плаќање на такси превозот и може да изберете од овие методи :
1. Juncan има многу искусни, одговорна и професионална услуга тим. Платени од страна на купувачот. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Реактор за електрични возила/клима
3. ЕМИ филтри
6. Но, тоа не е унифициран стандард, кој зависи од земјата на дестинација. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Тој има едноставна структура и лесно ракување и одржување.

Други карактеристики

Примена:
Индустриски Магнет
Број На Модел На:
225-125A
Композитни:
Железо
Обликот:
Круг
Тип:
магнетен материјал
Перм:
125
AL:
156
OD:
58.00 mm
ID:
34.70 mm
HT:
14.86 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди