32 Црвени Корални Мушка Тибет Сребро Врежан Цвет Dangle Pendant Ѓердан Жена Партија Подарок &6N0053

32 Црвени Корални Мушка Тибет Сребро Врежан Цвет Dangle Pendant Ѓердан Жена Партија Подарок &6N0053

DEN 1340.00
DEN 1914.72
 

Тековен
Количина на стоки


објектот број 6 N0053.
Должината на оваа точка Прилагодливи.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com од 2 до 5 дена www.tnt.com 4-8days www.ems.com.cn 15-30 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.ви благодарам!)

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
32
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Материјал:
Корални
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
32inch
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
6N0053

Најдобри понуди