Додатоци Нова златна Боја зелени дијамант девојки зајакот прстен прилагодливи Фабрика трговија на Големо

Додатоци Нова златна Боја зелени дијамант девојки зајакот прстен прилагодливи Фабрика трговија на Големо

DEN 84.00
DEN 92.64
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Прстен Големина:
6.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Стакло
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Животните
Стил:
Тренди
Бренд Име:
kissme
дали inlaying:
други скапи метал inlaying гем
Материјал:
Метал

Најдобри понуди