Мало Најевтиниот Цена Гроздобер Стил Жените Мода Топли Кристално Куп На Цвет Свадба Булчински Brooch Големи Луксузни Brooch Иглички

Мало Најевтиниот Цена Гроздобер Стил Жените Мода Топли Кристално Куп На Цвет Свадба Булчински Brooch Големи

DEN 117.60
 

Тековен
Количина на стоки


За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.
Прво да уживаат во слика
Родиум Позлатен,Висока Quaulitied Кристали Се Направи Брошеви Многу Пенливи
Големина : околу 8*5cm
Производи Опис
2. Материјал : Цинк легура и кристал
3. Новиот Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Повеќе Дизајни :
Мало Група
Кликнете Тука И Да Одат На Мојот Продавницата За Повеќе Дизајни
Ако у треба изразат испорака начин,ве молиме кликнете тука :
Имаат среќен шопинг тука!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Utei
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BQ0179
Брошеви Тип:
Брошеви
Brooch Големина:
5cm*8cm
Occassions:
Свадба,Забава,Облека,Покана Картичка
is_customized:
Yes
Мини Цел 5 ДОЛАРИ:
Понуда за следење информации
Стил:
Романтични

Најдобри понуди