Бесплатен превозот мода 1000pcs/многу 10мм мешана боја Квадратен облик со врежани линии занает flatback имитација бисер монистра

Бесплатен превозот мода 1000pcs/многу 10мм мешана боја Квадратен облик со врежани линии занает flatback имитација

DEN 518.00
DEN 609.12
 

Тековен
Количина на стоки

Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
Freeback :
1. Вие не само што уживаат во процесот на DIY, но, исто така, направи вашите предмети повеќе посебни и уникатни.
Слика како што е подолу :
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Значи, ако имате било какви прашања. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ви благодариме
Било детални информации pls не двоумете се да контактирате со мене и јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барања. Само нас Контакт во прв пат .Погрешно или Исчезне . Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.0393 инчен
Само шиење или користење занает лепак за објектите што сакате да ги красат.некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
Испорака Метод :
1.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL)
2. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .Ве молиме не бидете загрижени.Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат
Превозот Термини :
1.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна. Ви благодариме!
. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.Опис На Производот :
Производ : обликува школка бисери Мушка
Облик : тркалезна форма за Рамен Грб Бисер Мушка
Големина : 10мм
количина : 1000pcs
Состојба : Нова
Конверзија : 1 инч = 25.
Други Бои и Стилови се достапни, ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе опции.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Ве молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.4 mm или 1mm = 0.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
hy2035
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
14mm

Најдобри понуди