200PCS редовни квалитет сребро заврши 4mm метал snap копчиња за еластична конска опашка на олово слободни и nickle слободни

200PCS редовни квалитет сребро заврши 4mm метал snap копчиња за еластична конска опашка на олово слободни и

DEN 395.52
 

Тековен
Количина на стоки

05/многу повеќе од 30lots pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
ЗДЕЛКА за РЕФУС 2mm црна еластична бендови како connecter на headbands со бел метал копчето US$ 12.23 /многу
300 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm црна еластична пони опашка носители со лепење врска US$ 12.65 /многу
200 парчиња / многу
Зделка за Рефус Stardand големина транспарентен бела пластика бел стопери за прикачување на додатоци за 2mm еластична бендови US$ 7.8 mm дебелина полу-јасно шарени beading еластична string, еластична водат beading кабли како накит наоди US$ 11. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот.84 /многу
400 парчиња / многу
Зделка за Рефус 1.0 cm должина црна лента етикета со везени бела боја "рачно изработени" US$ 10.08 /многу
50 парчиња / многу
Вкупно 100meters 0. време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL Или Кина Пост.02/многу 21~30lots us$3.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.24/број 6~10lots us$5.7x5mm обичен метал работното време скокаат прстен како накит наоѓање и коса додатоци US$ 10.1 см ширина 4.35 /многу
100 грама / многу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл.97 /многу
200 парчиња / многу
Зделка за Рефус Stardand Големи димензии транспарентен бела пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови US$ 8.27 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за рефус Stardand бела пластика манжетни за 8мм метал коса headbands да се закачите на додатоци и шарм US$ 7. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.73 /set
100gram златна заврши stardand 0. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
1)Материјал : железо,сребро заврши
2) Outsize : 4mm*6mm*12mm 1~5lots us$8.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MAUTSU
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
FS1047
Материјал:
Метал

Најдобри понуди