GT2052V 710415 7781436 7780199D 93171646 турбо турбополнач за BMW 525d (E39) 163HP M57D E39 Опел Омега Б 2.5 DTI 150HP Y25DT

GT2052V 710415 7781436 7780199D 93171646 турбо турбополнач за BMW 525d (E39) 163HP M57D E39 Опел Омега Б 2.5

DEN 15463.00
DEN 18192.00
 

Тековен
Количина на стоки


GT2052 V турбо турбополнач Турбо Модел GT2052v Турбо Број 710415-5003 S 710415-0001 710415-0003 ОЕМ Број 11657781435 11657781434 7781436 7780199 D 860049 93171646 Мотор Модел 1.BMW 525d (E39)
2000-2003 година 163 HP M57 D E39 2.Омега "Опел"
Б 2.5 DTI 2000-2003 година 150 HP Y25 DT

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
12.5inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT2052V
Автомобил модел:
E39
Автомобил Производител:
BMW
Модел Година:
2000-2003
Автомобил Производител:
BMW
Турбо Број:
710415-5003S 710415-0001 710415-0003
O. Д. M број:
11657781435 7780199D 860049 93171646 11657781434 7781436
моторот модел :
BMW 525d (E39) 2000-2003 година 163HP M57D E39
Моторот Model1:
Опел Омега Б 2.5 DTI 2000-2003 година 150HP Y25DT

Најдобри понуди