бесплатен превозот за возрасни е ролери висок квалитет seba-hvs

бесплатен превозот за возрасни е ролери висок квалитет seba-hvs

DEN 14160.00
 

Тековен
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ СРЕЌЕН ЗОНА
Име : Возрасни е ролери Ролери
Точка Бр : Seba-hvs
Големина на : Внатрешен должина
#35 22.5 cm
#36 23.0 cm
#37 23.5 cm
#38 24.0 cm
#39 24.5 cm
#40 25.0 cm
#41 беа 25,5 см
#42 26.0 cm
#43 26.5 cm
#44 27.0 cm
Рамка : Seba Делукс Рамка 243mm или 231mm
Имајќи : Seba Twincam ILQ-9 Слалом Про
Тркала : Жиро 85 A
Драг пријател, на пример, ако вашиот feetlength е 24cm, ве молиме да се разгледа на ролери кој својата внатрешна должина е поголема од 24cm, ако вашите нозе се малку масти или широк, ве молиме да се разгледа поголеми повеќе. Ви благодариме.
Драги пријатели, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за вашите нозе должина. Ви благодариме.

Други карактеристики

Број На Модел На:
hvs
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди