Бесплатен превозот 100pcs/многу 7color Зајакот Уво Главата Бендот led трепка bunny уши led headwear LED Светло До Hairband за Партија

Бесплатен превозот 100pcs/многу 7color Зајакот Уво Главата Бендот led трепка bunny уши led headwear LED Светло

DEN 7978.56
 

Тековен
Количина на стоки


ние сме специјализирани трепка &блескав производството на фабриката. дозволете ми да ве запознаеме со нашата производство
1. производство име : трепкачко светло led bunny уши
боја : розова,жолта,бела,темно розова,црвена,сина,виолетова
големина : 30*19cm
Н. Ж : 30 G
батерија : 3pcs AG13(заменливи)
2. 3 funcion : светне,трепка брзо,бавно да трепка
Исто така може да се прилагоди според барање на клиентите
3. идеален подарок за младите луѓе,може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор ,прослави,партијата,
божиќ,ноќта на вештерките или другата страна.
4. ние ќе ви даде нашата најдобра услуга и квалитет и цена,
ако имате интерес,ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

боја:
мешана боја
Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Забава,Децата Ден
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Headband
Блескав Време:
10hours
Број На Модел На:
JY-H05
производство име:
трепкачко светло led bunny уши
батеријата:
3pcs AG13(заменливи)
Големина на:
19*19CM
Н. Ж:
30g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја на светлина:
црвена сина
Пакет:
12pcs/opp вреќа

Најдобри понуди