БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 30PCS Блу/бела цвет flatback cabochon DIY додаток #22809

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 30PCS Блу/бела цвет flatback cabochon DIY додаток 22809

DEN 311.00
DEN 345.60
 

Тековен
Количина на стоки


МОДЕН FLATBACK
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : 22mm дијаметар и 6mm дебелина
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 30 PCS
БОЈА : бела/сино
МАТЕРИЈАЛ : смола
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка .
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Пластични
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Количина:
30
квалитет:
Бренд Нови
превозот надомест:
слободни
време на испорака:
10-20 дена
превозот услуга:
воздухопловната
Акции:
во парк immediatelly
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди