44MM филтер за Воздух Сина Мрежа Сина Капа Мини Мото Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Скутер Кабриолет Џеб велосипед Делови

44MM филтер за Воздух Сина Мрежа Сина Капа Мини Мото Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Скутер Кабриолет

DEN 360.00
 

Тековен
Количина на стоки


44 MM филтер за Воздух Сина Мрежа Сина Капа Мини Мото Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Скутер Кабриолет Џеб Делови
Перформанси сунѓерот atv quad воздух филтер,филтер за воздух атв,атв делови на мотор
Овие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечистотија велосипед,Оди Kart,Кабриолет
За АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray,
Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн.
За Раселување,вклучуваат 250cc,50cc,110cc,125cc,150cc,800cc,350cc,500cc,400cc,итн
A324-44-ББ Бренд : CSP Изглед : Сина Мрежа Сина Капа Горниот Дијаметар : 61mm Дното Дијаметар : 61mm Адаптер Дијаметар : 44mm Висина : 35mm

Други карактеристики

Објектот Висина:
6inch
Име На Модел:
A324-44-ББ
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
филтер за воздух
Објектот Должина:
5cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Бренд Име:
CSPART

Најдобри понуди