43CC 52CC четка машина со висок квалитет Стартер assy во кина

43CC 52CC четка машина со висок квалитет Стартер assy во кина

DEN 527.52
 

Тековен
Количина на стоки


Име на производ
четка машина стартер assy
Одговара модел
четка машина 43cc 52cc
Материјали
пластични
боја
црна

Други карактеристики

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Бренд Име:
TORKTOP
Функција:
2-мозочен Удар
Број На Модел На:
1E40F-5

Најдобри понуди