бесплатен превозот 10pcs GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 5mm создаден

бесплатен превозот 10pcs GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 5mm создаден

DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки

98 /многу
2 парчиња / многу
М3 завртки 6mm должина железо црна US$ 2.5 мерењето макара 2,5 mm теренот 6mm појас ширина 5mm понесе US$ 250.015 mm, -0mm
завртка дупка : 2* М3
материјал : алуминиум
боја : сребрена
количина : 10pcs
Ние ќе ја испрати на соодветни завртки и ален копче.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 33.00 /многу
100 парчиња / многу
.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.80 /многу
10 метри / многу
GT2-6 отвори времето појас 6mm ширина 5m должина бесплатен превозот САД$ 27.
Еден многу вклучуваат :
10pcs 16 GT2-6 тајминг макара
24pcs М3 завртки
1pcs ален копче
Ние, исто така, го продаде GT2 времето појас за 16 GT2-6 тајминг макара.50 /многу
500 парчиња / многу
16 заби T2.
Опис На Производот
бесплатен превозот GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 5mm понесе :
Кружни теренот систем синхрони макара
MXL XL L H XH XXH
Т
T2.90 /многу
5 парчиња / многу
20 GT2-6 тајминг макара 2 парчиња 20 заби 6mm ширина 5mm понесе бесплатен превозот САД$ 19.
се продава од пакет или парче .50 /многу
10 метри / многу
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 39.50 /многу
10 метри / многу
6mm ширина T5 отвори времето појас 10m должина СТП со челик core US$ 12.5 T5 T10 T20
HTD
3 M 5 M 8 M 14 M 20М
OEM/ODM
понудени
Вовед
бесплатен превозот GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 5mm понесе :
16 GT2-6 тајминг макара
забот тип : GT2
забот број : 16
ширина : 6mm
страната : двокреветни
центар : еден
род : 5mm
централната дупка telerance : +0.03 mm теренот 20 заб 6mm појас ширина 5mm понесе бесплатен превозот САД$ 19.80 /многу
10 метри / многу
Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.
Ние продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .
Можете да ги купите GT2 времето појас според линкот како што е подолу,
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 39.
Контакт : Alexsandria
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.40 /многу
5 метри / многу
5pcs 20 MXL-6 тајминг макара 2.

Други карактеристики

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
GT2
Тип:
Времето
Тип:
GT2
забот број:
16
Ширина:
6mm
создаден:
5mm
Материјал:
Алуминиум
прирабница:
Двојно
центар:
еден
завртка дупка:
2*М3
боја:
Сребро.
Одговара:
6mm ширина времето појас

Најдобри понуди