DIY Рецепт За Љубовта англиски Зборови Кујна Cookhouse Ѕид Decals Налепници Уметност Винил Мурали Позадината на Почетниот Decoation 60X105CM

DIY Рецепт За Љубовта англиски Зборови Кујна Cookhouse Ѕид Decals Налепници Уметност Винил Мурали Позадината

DEN 617.00
DEN 685.92
 

Тековен
Количина на стоки


Заврши Големина : 60*105 CM
Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/set
Стандардната боја : Црна
ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Други карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Европа
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
JM507
Материјал:
ПВЦ Пластика
Големина:
60X105CM
Имиња:
Рецепт за љубовта една лажица насмевки Ѕид Налепници
is_customized:
yes
боја:
Црна
Друг Јазик :
De Papel parede став quarto

Најдобри понуди