(Мин.$10-микс цел) 12pairs 10мм срце/рунда/плоштад/star/слива цвет во облик на евтини акрилик стакло клип обетки како долар продавница

(Мин.$10-микс цел) 12pairs 10мм срце/рунда/плоштад/star/слива цвет во облик на евтини акрилик стакло клип обетки

DEN 261.60
 

Тековен
Количина на стоки


start172908760623911
end172908760623911
Desctription
Предмет Бр. :
EAR0381 Ставка Опис
срце облик; во облик на цвет;тркалезна форма;во облик на ѕвезда;квадратен облик
акрилик камен кристал earring.
Димензии : дијаметар 10мм
Внимание :
Мин. Цел износ е може да се меша со различни стилови заедно.
Ако помалку од ве молиме donot купи, ние тешко може да се брод надвор.
Ви благодариме за вашето разбирање.
По еден мешан цел повеќе од ние ќе брод виза DHL/EMS/ФЕДЕКС.
Ако помалку од,Ние брод виза Кина, воздухот mail пост бесплатен превозот.
Секоја пратка ќе биде добро спакувани професионално. Пакување : 1pair 1 мода-картичка,а потоа 1opp торба Количество 12pairs/ по многу Забелешки :
Ве молиме, изберете ја форми што треба(срце/плоштад/рунда/star/цвет 5 различни форми).
Ве молиме имајте во предвид ние испрати по многу(12pairs) во иста форма како и да изберат,но во избрани 6colors
(исто како на бои се прикажани на слика).
Тоа е минимум количество секој облик е 12pairs.Ве молиме имајте во предвид.
Превозот
По еден мешан цел повеќе од ние ќе брод виза DHL/EMS/ФЕДЕКС.
Ако помалку од,Ние брод виза Кина, воздухот mail пост бесплатен превозот.
Секоја пратка ќе биде добро спакувани професионално.
За Нас
Ние сме биле посветени на fahsion накит бизнис над 10 години. Можеме да го прифатиме обичај цел дизајни.
Производи се движат : shamballa белегзии,кабелот нараквици,накит сетови,булчински накит или групи,кристално накит,алуминиумски хривнија накит,шамија шарм,итн.
Ние секогаш се нудат повеќето конкурентни цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Вашите барања или прашање

Други карактеристики

Метална боја:
плоштад мешана боја, круг меша бојата на кожата, срцето мешана боја, цвет мешана боја, ѕвезда мешана боја
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
уво
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди