Гумена Подлога НА FURUKAWA Влакна Секира S325

Гумена Подлога НА FURUKAWA Влакна Секира S325

DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки


Производ Intorduction :
1. Гумена Подлога НА FURUKAWA Влакна Секира S325
2. Гума се држи цврсто.

Други карактеристики

Бренд Име:
MDGTX
Број На Модел На:
T004

Најдобри понуди