Модни Додатоци Плоштадот Класичен Студ Earring Заградени

Модни Додатоци Плоштадот Класичен Студ Earring Заградени

DEN 197.00
DEN 218.88
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Метална боја:
Обетки
Главниот Камен Боја:
Бела, Црвена, Кафеава
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ed10060
Бренд Име:
kissme
Облик / шема:
Плоштад
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Обетки

Најдобри понуди