MS20474 Врвен Квалитет Накит Поставите Мода Ѓердан Earring Поставен Позлатен Сребрен Пурпурна Насликани Нови Пристигнување Бесплатен Превозот

MS20474 Врвен Квалитет Накит Поставите Мода Ѓердан Earring Поставен Позлатен Сребрен Пурпурна Насликани Нови

DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки

99 /парче
PN1203318 Топла Продажба Имитација Бисер Ѓердани Поставите Злато Позлатен Кристално Јасно Лист Стил Врвот Елегантен Партија Подарок Бесплатен Превозот САД$ 6.99 /парче
MN12040314 Топла Продажба Тиркизна Накит Поставите Гроздобер Тибет Сребрен Ѓердан Earring Поставите Антички Сребрен Позлатен Free US$ 8.99 /многу
10 пара / многу
SER2017 Мода Кошарка Жени Earring Poparazzi Диско Топки Ресни Обрачот Earring Нови Пристигнување Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /парче
PN1203317 Мода Имитација Бисер Ѓердани Поставите Злато Позлатен Кристално Јасно Врвот Домот Нови Пристигнување Партија Подарок Бесплатен Превозот САД$ 6.25 /многу
5 пара / многу
SBC1204265 Мода Shamballa Хривнија Крстот Swa Кристал Глина Топката 5colors Унисекс За Роденденски Подарок Нови Пристигнување Free US$ 5.5 Линк :
e Packet $2.75 /парче
RB12032822 Топла Продажба Гроздобер Смола Еластичен Хривнија Тибет Кафеава Боја Правоаголник се Држиме Игла Нови Пристигнување Free US$ 29.90 /многу
10 парчиња / многу
Кина Пост Воздух Mail $1.99 /парче
MB12041708 Топла Продажба Пеперутка Алка Хривнија Гроздобер Silve Позлатен Тиркизна Сина Камен Прилагодливи Алка Бесплатен Превозот US$ 4.99 /парче
RB12032828 Класичен Еден Делфин Алка Хривнија Злато Позлатен Кристал Очи Врвот Висока Qulity Нови Пристигнување Бесплатен Превозот САД$ 5.8 Линк :
.99 /парче
MN12040315 Топла Продажба Тиркизна Накит Поставите Гроздобер Сребрен Ѓердан Earring Поставите Тибет Антички Сребрен Позлатен US$ 8.0 Линк :
e Пакет $3.95 /многу
5 парчиња / многу
SER2015 Топла Продажба Кошарка Жени Earring Poparazzi Шила & Топката Монистра, 8cm Обрачот Earring Бесплатен Превозот САД$ 23.99 /парче
MB1204014 Топла Продажба Був Алка Хривнија Гроздобер Silve Позлатен Тиркизна Сина Камен Нови Пристигнување Бесплатен Превозот US$ 4.25 /парче
JN240 Топла Продажба Обоени Цвет Pendant Ѓердан Масло Multicolor Боја Антички Злато Синџир Нов стил Бесплатен Превозот САД$ 6.75 /парче
BCX125 Топла Продажба Водат Хривнија 12mm Arcylic Диско Топка Монистра со 8мм Кристално Јасно Зелена Боја Нови Пристигнување US$ 19.99 /парче
PN12328 Гроздобер Ѓердан Поставите Накит Поставите 2012 Моден Дизајн Шарм Ѓердан Womman Фустан Chocker Јака US$ 8.
Синџир должина : 46cm Ext : 5cm
MB12710 Топла Продажба Пеперутка Алка Хривнија Гроздобер Silve Позлатен Светло Виолетова Смола Пеперутка Прилагодливи Алка Бесплатен Превозот САД$ 5.

Други карактеристики

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
MS20474
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
Виолетова
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди