15cm 5 Тиер Јасно Акрилик Плоштадот Plexiglass Торта Стојат Свадба, Роденден Екранот Слободни Fedex

15cm 5 Тиер Јасно Акрилик Плоштадот Plexiglass Торта Стојат Свадба, Роденден Екранот Слободни Fedex

DEN 3738.00
DEN 4152.96
 

Тековен
Количина на стоки


15cm 5 Тиер Јасно Акрилик Плоштадот Plexiglass Торта Стојат Свадба, Роденден Екранот
1.Злато/Сребрена Круна,pls известете ја вашата corlor изберете од порака,ви благодарам.
2.Торта стојат продаваат како едно парче (злато или сребро) секое време!!!
Не е злато со сребро се продаваат заедно,ние не прифаќаме лошо повратни информации за недоразбирање злато со сребро се продаваат заедно проблем,
pls забелешка,ви благодарам .

Други карактеристики

боја:
Злато се справи, Sliver рачка
Тип:
Торта Алатки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
TBDX0325
Материјал:
Акрилик
Материјал:
Акрилик
слој:
5
Торта се справи со обликот:
круна
Торта се справи со corlor:
злато/сребрена
Диск дијаметар:
15cm+18.7 см+22.5 см+26.3 см+30cm
Слој висина:
10cm
Вкупната висина:
48cm
Дали собранието:
Guangdong
Име:
plexiglass торта стојат
Дебелина:
0.3 цм

Најдобри понуди