Postral Стил Железо Artifical Цвет Вазна Метал Растенијата & Цвеќиња Кутија Ѕид Складирање Кошница Ѕид Дребулии Сад Дома Деко 2 облик

Postral Стил Железо Artifical Цвет Вазна Метал Растенијата & Цвеќиња Кутија Ѕид Складирање Кошница Ѕид Дребулии

DEN 632.00
DEN 672.00
 

Тековен
Количина на стоки


Метал Руралните Стил Цвет Вазна
ГОЛЕМИНА : 20*20 CM
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Други карактеристики

Големина:
M
Стил:
Европа
Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Метал

Најдобри понуди