тигар тотем бесплатен превозот со врвен квалитет промоција топла популарни Австриската Кристал коњ Очи Pendant Ѓердан Earring мода Накит

тигар тотем бесплатен превозот со врвен квалитет промоција топла популарни Австриската Кристал коњ Очи Pendant

DEN 102.72
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин.
вкупно има 8 бои опција :
зелена :
darkblue :
црвено :
бело :
трендафил :
oceanblue :
виолетова :
darkpurpel :

Други карактеристики

Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
NTSET523
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди