Нови Жените Рачно Изработени Црна Овална Камен Бронза Метал Faux Бисер Цвет Роза Капка Чипка Ѓердан Јака Ѓердан Готски Лолита Мода

Нови Жените Рачно Изработени Црна Овална Камен Бронза Метал Faux Бисер Цвет Роза Капка Чипка Ѓердан Јака Ѓердан

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Монистра & Drop големина : 3.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Штом ќе добиете предмети, ние ќе наплата тебе или размена нив ПОБРЗО.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.1 инчен
Ѓердан ширина : 2 см / 0.
[Ако сакате повеќе ѓердан, ве молиме оставете ми порака кога се плаќаат, а потоа јас ќе ви испрати дополнителна продолжен синџир со овој ѓердан]
Метал : Цинк легура метал
Материјал : Памук, чипка
Камен : Акрилик монистра, Кристал
Пакет : 1 x Нови Совршен Објект со ПП Торба
Грижа Инструкции : ве Молам да се избегне директен контакт со парфем, спрејови или потопување во вода.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~
§ РОК & УСЛОВИ §
Големината или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ѓердан должина : 30 - 37 см / 11. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу ±1 инч во мерењето.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JEWEPLAIT
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
види слика
Број На Модел На:
Л-91
is_customized:
No
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Нео-Готски
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
Чипка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
бронза
Должина:
30-37cm / 11.8-14.5 inch

Најдобри понуди