Висок Квалитет на Моторните Топката Вентил Со Упатство Замени TF15-B2-Б Моќ AC/DC9V-24V 3 Жици NPT/BSP 1/2 (DN15) За вклучување/Исклучување 5 Дик CE

Висок Квалитет на Моторните Топката Вентил Со Упатство Замени TF15-B2-Б Моќ AC/DC9V-24V 3 Жици NPT/BSP 1/2

DEN 1320.00
DEN 1466.88
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на Нашата Продавница!
******************************************************************************************
1, Фабрика директно на продажба. Ние треба 3-5 дена за производство.
2, Одговор на купувачот прашања во рок од 8-24 часа.
3, 100% Кинески бренд нови и 2 година гаранција за квалитет.
*************************************************************************************** ** *
Опис : Производ големина : BSP/NPT 1/2", DN15 Вентил Тело Материјал : Месинг Работен Напон : AC/ DC9 V-24 V Отвори/затвори Време : 5 Дик Жици за Контрола Методи : CR3 03 Жици Максимален Работен Притисок : 1.0 MPa Циркулација Медиум : Течност, Воздух Работат на струјата : ≤80 MA (500 m A прикажани на лебл значи минимум струја од надворешна сила) Живот време : 100,000 пати Actuator Материјал : Инженерство Пластика Запечатување Материјал : EPDM & PTFE Actuator Ротација : 90° Max. Вртежен момент на Сила : 2 Н. М Кабел Должина : 0.5 m Средина Температура : -15°~50° Течни Температура : 0 °~95° Прирачник Замени : Да Индикатор : Да Заштита Класа : IP67 *************************************************************************************** ** * *************************************************************************************** ** *
*************************************************************************************** ** *
*************************************************************************************** ** *
Производ Фотографии :

Други карактеристики

Спецификација:
NPT, BSP
Напон:
ACDC9V-24V
Жици За Контрола На:
CR303
Порт Големина:
DN15 1/2
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Број На Модел На:
TF15-B2-Б
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Standard or Nonstandard:
Стандард
моќност:
DC/AC9V-24V
Притисок:
1.0 MPA
Температура на Медиумите:
1-95 степен
Вентил големина:
DN15
Напон:
AC/DC9V-24V
Контрола На Проводници:
3 Жици
Вклучување/Исклучување На Време:
5 дик
Тема:
BSP или NPT

Најдобри понуди