FFC 1.0 теренот 9pin 500mm долго тип Б Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски Печатач AWM 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1V

FFC 1.0 теренот 9pin 500mm долго тип Б Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски Печатач AWM 80C

DEN 66.72
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

боја:
4pin, 5pin, 6pin, 7pin, 8pin, 9pin, 10pin, 11pin, 12pin, 13pin, фото pin
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Камера,Мобилен Складирање,Компјутер
USB Тип:
Други
Број На Модел На:
wu
Уверение:
wu
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GLFFC

Најдобри понуди