2000 компјутери МИНИ црн НИКЕЛ ПОЗЛАТЕН БЕЗБЕДНОСТ ИГЛИЧКИ ГОЛЕМИНА 4/5 должина (18mm)

2000 компјутери МИНИ црн НИКЕЛ ПОЗЛАТЕН БЕЗБЕДНОСТ ИГЛИЧКИ ГОЛЕМИНА 4/5 должина (18mm)

DEN 600.00
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 4/5" (18mm) боја : ЦРНА 2000pcs/многу
Материјал : железо

Други карактеристики

Бренд Име:
ywleiao
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди