LCVLEB18M6 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

LCVLEB18M6 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 9024.00
 

Тековен
Количина на стоки


За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Trademanager : cn1001780246
.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Такси превозот се неповратни.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
LCVLEB18M6
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди