Топла Продажба CR Брзина Тактички Holster За Лов HS7-0021R

Топла Продажба CR Брзина Тактички Holster За Лов HS7-0021R

DEN 644.00
DEN 785.28
 

Тековен
Количина на стоки

Купувачот мора да ги плати се врати превозот.
Топла Продажба CR Брзина Тактички Holster За Лов HS7-0021 R
ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ :
IPSC CR брзина holster направени од страна на цврсти СТОМАЧНИ мускули.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
· Ние работиме 5 дена (Понеделник до ПЕТОК во 8 : 30 AM - 6 : 00 PM EST) неделно.
Се ВРАЌА
· Се враќа се дозволени, ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот во рок од 10 дена по приемот на пратката.
· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на E-пакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС).
· Тоа е брз и лесен за обработка на трансакцијата. Feedback форумот не е место за да ни остави порака. Објектите се отстранат од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа.
ПОВРАТНИ информации
· Ние се стремиме за секое купување да се пет-ѕвезда оценет еден. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. (Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ве молиме да ни испратите порака преку Aliexpress и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство!
· Ве молиме љубезно забелешка знаете дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Aliexpress се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации. Ве молиме кажете ни како можеме да го направиме твое пет-ѕвезда оценет еден премногу!
· Наша цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед. (Примање на време може да биде нестабилна, поради царинење на времето во различни земји.
· Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. Но, ако Кина Пост Воздух Пошта е прифатливо за вас (Пристигнување време : 15-50 работни дена), ние ќе се користат на овој начин.

Други карактеристики

боја:
црвена, жолта, виолетова, црна
Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
HS7-0021R

Најдобри понуди