Маслото Репродукција на Лен Платно,Пред Трката 1 од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,Пред Трката 1 од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Среќен Шопинг!!!
. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство. Ве молиме проверете превозот детали.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Тие не се оригиналната големина на сликата.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
ED057
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди