Маслото Репродукција на Лен Платно,По Бања 6 од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,По Бања 6 од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. тоа е важно за меѓународен бизнис. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Среќен Шопинг!!!
.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. Ве молиме проверете превозот детали.
Опис :
По Бања со едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X18, 16X24, 20X30, 24x36, 30x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
ED030
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Голи
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди