DMF-50161 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DMF-50161 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки

Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Такси превозот се неповратни.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Trademanager : cn1001780246
. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DMF-50161
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди