Бесплатен Превозот 7/8 22mm Пролет цвет серија печатени лента grosgrain лента,Облека, додатоци,Коса панделки,сатен bowwmy0022

Бесплатен Превозот 7/8 22mm Пролет цвет серија печатени лента grosgrain лента,Облека, додатоци,Коса панделки,сатен

DEN 141.00
DEN 187.20
 

Тековен
Количина на стоки


БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Превозот Метод Јас :
Превозот Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 7/8"(22mm)grosgrain лента
Материјал : полиестер. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. и повеќето земји.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.Ви благодариме. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Број На Модел На:
xwmy0022
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
боја:
погледни го слика

Најдобри понуди