Нова Мода Победник Бренд Мажите Механичка Рака-Правец На Класичен Скелет Резба Dial Кожа За На Рака Машки Рачен Часовник Домот Подарок Часовник

Нова Мода Победник Бренд Мажите Механичка Рака-Правец На Класичен Скелет Резба Dial Кожа За На Рака Машки Рачен

DEN 582.00
DEN 1141.44
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за наплата/ замена. Пол : Мажи Движење : Рака-Правец на Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорни на Вода,Не се За Пливање Или Капење Бенд Материјал : Faux Кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 3.4 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1.2 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 24 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.3

Други карактеристики

Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Движење:
Механичка Рака Правец
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
34mm
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
8162/8163
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
12mm
Случај Обликот:
правоаголник
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Механички часовници мажи
Повод:
Се Облекуваат/Формално
Стил:
Моден
Движење:
Механичка рака-на ветрот
Екранот:
Аналогни
Кутии & Случаи Материјал:
Никој ако не се бара

Најдобри понуди