Оригиналниот Делта 6CM 60*60*13MM 6013 12V 0.36 4-wire PWM фан AFB0612VHC серверот инверторот pc случај вентилаторот за ладење

Оригиналниот Делта 6CM 60*60*13MM 6013 12V 0.36 4-wire PWM фан AFB0612VHC серверот инверторот pc случај вентилаторот

DEN 620.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : AFB0612 VHC
Големина : 60 * 60 * 13mm
Имајќи : Dual топката имајќи
Напон : 12 V
Актуелни : 0.36 На
Брзина : 2500-5400 RPM со гувернерот на Софтвер забавување користат многу тивки
Воздушниот волумен : 27.72 CFM
Бучава : 38 DB-A
Живот : 80,000 часа
Интерфејс : матична плоча четири-пински интерфејс
Функција : PWM интелигентна контрола на температурата, брзината
Карактеристики : Одржување-бесплатен двојно топката лого, долг живот, со соодветна за ладење на протокот на воздух и да воздушен притисок

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0612VHC
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди