(100/pack)Easirco 3/8 црна ЈП misting цевка за магла систем за ладење Бесплатен Превозот

(100/pack)Easirco 3/8 црна ЈП misting цевка за магла систем за ладење Бесплатен Превозот

DEN 4560.00
 

Тековен
Количина на стоки


>Техничките параметри
*Опис : 3/8"=9.52 mm
*Материјал : PE
*Maximun работен притисок : 80bar
*Се користи за висока моќност магла систем за ладење
100/многу
>Апликација
Се користи во вентилаторот за ладење, парк,, стаклена градина, ладење, отворено, индустриски.
>Поврзани со производи како што е подолу,

Други карактеристики

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
Easirco
Број На Модел На:
EN6248
Материјал:
PE
боја:
Црна
Употреба:
слаб систем за ладење
Спецификации:
3/8
Место на Потекло:
ningbo, Кина (Копно)
Функција:
магла цевка
Должина:
100 метри
Опис:
PE цевка

Најдобри понуди