2017 Нови Пристигнување Секси Lingeries Жените Гаќи Висока Половината Тантела и Цвеќиња Плус Големина 6XL Модални Кратко Жените Underwears

2017 Нови Пристигнување Секси Lingeries Жените Гаќи Висока Половината Тантела и Цвеќиња Плус Големина 6XL Модални

DEN 312.00
DEN 350.40
 

Тековен
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување,ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради упатство
мерење.
Азија Големина Референца
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Големина
Плочка Половината(cm)
Се водат Половината(cm)
XL
54
80
XXL
56
85
3 XL
58
90
4 XL
70
100
5 XL
71
110
6 XL
72
125
1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе се купи.
2, Генерален 5-30 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Други карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Модални
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Модални
Број На Модел На:
гаќи жените АЛ JIAQI
Гаќи Тип:
Кратко

Најдобри понуди