Златен Тон Јасно Кристал Кристал Diamante Ирваси Божиќ Партија Brooch

Златен Тон Јасно Кристал Кристал Diamante Ирваси Божиќ Партија Brooch

DEN 127.20
 

Тековен
Количина на стоки


Злато Позлатен Кристал Светкавиот Brooch Pin
Многу убаво Злато Позлатен кристално Јасно Ирваси brooch.
На brooch големина е 5cm во дијаметар.
Сите камен е Кристал Кристал.Ова е светкавиот brooch.
Имајте на ум ова brooch е во врвот одделение квалитет.
Превозот и Плаќање :
Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX
Повратни информации
Ве молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот. Целосна наплата ќе ви биде даден, ако не сте потполно задоволни. Ви благодариме

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
151
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Matrial:
цинк легура и кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Дијаметар:
5cm

Најдобри понуди