рачно изработени познатиот Маслото Репродукција на Лен Платно,dancers2 ОД Едгар Degar,Слободна локација за подигнување на Превозот,музеј на Квалитетот

рачно изработени познатиот Маслото Репродукција на Лен Платно,dancers2 ОД Едгар Degar,Слободна локација

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Среќен Шопинг!!!
. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ED095
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди