На Монголија Природата виолина лак за коса 29 250g

На Монголија Природата виолина лак за коса 29 250g

DEN 3146.00
DEN 3312.00
 

Тековен
Количина на стоки


Висок квалитет на Природата Лак за коса
Модел Бр. : Нема.А
Должина : 29"/74cm
Нето Тежина : 250g
Монголија Природата unbleached лак за коса

Други карактеристики

Број На Модел На:
A
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди