HT130 бесплатен превозот 16cm Дедо Мраз Снешко Пингвин Gingerbread Nutcracker Кукла Комбинација Деца Божиќ Играчки Подарок

HT130 бесплатен превозот 16cm Дедо Мраз Снешко Пингвин Gingerbread Nutcracker Кукла Комбинација Деца Божиќ

DEN 587.00
DEN 715.20
 

Тековен
Количина на стоки

По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање.Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Димензии:
15cm
Број На Модел На:
130
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Кукли
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
Се справи со нега
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
LM1997
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
16cm

Најдобри понуди