Маслото Репродукција на Лен Платно,Во Milliner 2 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,Врвен Квалитет на маслото

Маслото Репродукција на Лен Платно,Во Milliner 2 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. Ве молиме проверете превозот детали.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност. тоа е важно за меѓународен бизнис. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Среќен Шопинг!!!
.
Опис :
Во Milliner е од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 36x36
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Број На Модел На:
ED041
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди