Леќи на камерата Адаптер Прстен (LM-NEX) за Leica M Планината Објектив за Sony NEX E-планината A5000 A6000 A6300 NEX5 NEX7 О7 II A7R A9

Леќи на камерата Адаптер Прстен (LM-NEX) за Leica M Планината Објектив за Sony NEX E-планината A5000 A6000

DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.

Други карактеристики

Калибар:
LM да NEX
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
LM-NEX
Компатибилен Бренд:
Leica,Sony, Minolta

Најдобри понуди