32907 X Имајќи 35*55*14 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32907X 2007907 Имајќи

32907 X Имајќи 35*55*14 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32907X 2007907 Имајќи

DEN 337.92
 

Тековен
Количина на стоки

161 32909 45 68 15 15 12 0.073 32907 35 55 14 14 11. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .069 32906 30 47 12 12 9 0. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Предмет : 32907 X
Тип : Коси Ролери Имајќи
Големина : 35mm x 55мм x14mm
Внатрешен Дијаметар : 35mm
Надворешниот Дијаметар : 55мм
Ширина : 14mm
Количина : 1 Лого
Имајќи Го Нема.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.193 32911 55 80 17 17 14 1 1 44.8 32918 90 125 23 23 18 1. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги s .
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .18 32921 105 145 25 25 20 1.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга s , ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации . Димензија(mm) Основи на Оптоварување(KN) Тежина d D T B C R r Cr Кор (kg) 32900 Серија 32904 20 37 12 12 9 0.29 32924 120 165 29 29 23 172 318 1. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија , ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.87 32932 160 220 38 38 30 4.306 32913 65 90 17 17 14 1 1 45.

Други карактеристики

Површина Грубост:
Ра 0.05
Капацитет На Моторот:
35*55*14
Број На Модел На:
32907X
Бренд Име:
FUSHI
Структура:
Заострените Ролери
Премази:
Antirust Масло
Материјал:
52100 Хром Челик

Најдобри понуди