Керамички peelers зеленчук zesters комунални нож за лупење овошје zesters кујнски алатки

Керамички peelers зеленчук zesters комунални нож за лупење овошје zesters кујнски алатки

DEN 16600.00
DEN 20750.40
 

Тековен
Количина на стоки

00 /многу
40 парчиња / многу
Користете рачна мелница за месо колбаси машина роман погодно овошје и зеленчук дробилката US$ 110. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.1 Златен Медал Шише Настроената Прстен Пивско Шише Настроената US$ 225.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Брашно сито торта прскање печати ја шеќер сито печење tools 4 компјутери set роденденска торта шлаг шеќер Спреј US$ 219.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.90 /многу
20 парчиња / многу
Роман погодно Овошје и зеленчук дробилката Use manual мелница за месо колбаси машина US$ 532.
Превозот
1. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.00 /многу
8 парчиња / многу
4 компјутери set роденденска торта шлаг шеќер Спреј брашно сито торта прскање печати ја шеќер сито печење алатки US$ 95.76 /многу
12 групи / многу
.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кујнски алатки Керамички peelers зеленчук zesters комунални нож за лупење овошје zesters
Боја Црна,портокалова и Црвена може да биде на располагање Сега
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.60 /многу
80 парчиња / многу
8 Во 1 Мултифункционален Прибор Gadgets Портфолио Шише Форма Кујнски Алатки US$ 102.

Други карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
нож за лупење овошје

Најдобри понуди