550 Paracord Врвца Падобран Ткаат Пластични Тока Итни Опстанок Хривнија

550 Paracord Врвца Падобран Ткаат Пластични Тока Итни Опстанок Хривнија

DEN 143.52
 

Тековен
Количина на стоки


Тип : 550 Paracord Врвца Падобран Ткаат Пластични Тока Итни Опстанок Хривнија
Големина : Paracord Дебелина : За 4mm;Кршење на Сила : За 550lbs
Хривнија Должина : Околу 9"/23cm(вклучите тока);Должина на Кабелот : Околу 3.5-3.8 m
Материјал : Paracord(Надвор : Полипропилен Влакна;Во : Terylene) & Пластични Тока
Количина : 1 Влакно
Состојба : Нова
Црна
Бела
Сина
Светло Зелена
Пинк
Жолта
ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
SUNYIK
Број На Модел На:
X
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Безбедност-clasps
Материјал:
Најлон За Paracord
Големина:
Paracord Thickness
Големина На (Приближно):
Хривнија Должина
Количина:
1 влакно
Состојба:
Нови

Најдобри понуди