CNV-SOP16(H)DIP8 Адаптер за EZP2010 CH2015 CH Програмер Адаптер SOP16/SOIC16(300mil)Тест Приклучок/IC Socket

CNV-SOP16(H)DIP8 Адаптер за EZP2010 CH2015 CH Програмер Адаптер SOP16/SOIC16(300mil)Тест Приклучок/IC Socket

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
CNV-SOP16(H) DIP8 Адаптер за EZP2010/CH2015/CH2016 Програмер Адаптер SOP16/SOIC16(300mil)Тест Приклучок/IC Socket
за EZP2010 Програмер Адаптер
Pin Грофот : 16
Одделение : 1 Buc

Други карактеристики

Бренд Име:
FSHH
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
SOP16-8 300mil

Најдобри понуди