размавта диск за нерѓосувачки 80grit полирање тркала за домашна употреба полирање челични цевки за да ја одберете и брза испорака

размавта диск за нерѓосувачки 80grit полирање тркала за домашна употреба полирање челични цевки за да ја одберете

DEN 816.00
 

Тековен
Количина на стоки


=====================================================================
За Производи :
Сите производи што се продаваат во нашата продавница доаѓаат од нашата меѓународна трговска фирма.Сите квалитети се направени во кина во долниот worklabour цена,подобар квалитет.Како што секој знае на сличен легален начин значењето на "произведено ВО КИНА".
Квалитетот е загарантирана од страна на нашите КК тим. Ние се постави деловни односи со нашите добавувачи, и да ја задржите ова се врзува за многу години во кина.Сите prodcuts се квалификувани за извоз стандарди, и понатаму некои производи се продаваат тука се вистински извоз цел.
За Плаќање :
Ве молиме да се направи исплата откако ќе plac цел!
За Испорака :
ние обезбедуваме меѓународен превоз услуга и ќе се справи со сите наредби во рок од еден или два дена од Кина, Воздухот Поштенски Парцела.Ако ви треба брза испорака како што се ЕМС,DHL,TNT и pls ме контактирате и ние ќе ви побара дополнителни товар causeb со ова.
CAPP нормално трае 15-25 дена,понекогаш тоа потреби до 30 дена само за ретко лет.
Купувачите треба да ни овозможи 2 недели на следење на пакет ако парцела пропуштени за време на породувањето.
Ако ние не сме во можност да се најде пакетот после 2 недели, ние повторно ќе испрати стоката или враќање на парите.
Но, имајќи во предвид вашиот погрешна адреса и ние не се одговорни за тоа.
За Политика на Враќање :
Враќањето може да се случи само за погрешна и/или оштетена стока.
Такси превозот не се враќа во кои било околности.
Купувачот е да биде одговорен за сите врати трошоци.
За По-Продажба-Услуга :
Некои производи треба по продажба на услуги,ние сме подготвени да ви помогнеме и волја за да се обезбеди добар водство до вас преку е-маил или телефон да зборува.
Ние обезбедуваме упатство или упатството за упатување на некои стоки.
Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница,ако не можете да најдете она што го сакате,pls повратни информации до нас, а ние ќе се најде на добар квалитет со добра снабдувач за вас.
На крајот,дозволете ни да уживаат во добар квалитет,подобар живот,најдобра цена.

Други карактеристики

Бренд Име:
trendsaw
Подлога Материјал:
песок хартија
Надворешниот Дијаметар:
125mm
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Број На Модел На:
22mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри понуди