Нови 3 поставете виолина Делови 4/4 ружино дрво,String тјунер Мост Fingerboard Soundpost

Нови 3 поставете виолина Делови 4/4 ружино дрво,String тјунер Мост Fingerboard Soundpost

DEN 2784.00
 

Тековен
Количина на стоки


- Објектите се од професионален и одлични workroom. кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 години. Во мојот workroom. Имам само-истражување и развој на себе способност, многу авто-дизајн патенти. Јас ги почитува правата на интелектуална сопственост, и јас се најважната точка на квалитетот на моите предмети.
- Мајстор Xian Baokang (1998 добие НИ VSA Меѓународни Звук медал) и неговиот прв студент се сите ми даде многу од помош, и да се направи многу виолони за мене премногу. Така можете да му верувате на квалитет (стил, звук,дрво..)на мојот предмет. Ќе ги купат работите од директна создателот. Можете да ја добиете најдобрата точка и најдобар квалитет.Јас ќе се обезбеди најдобар квалитет и ниска цена за мојот клиент.
========================================================
Контактирајте Ме :
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Ако имате прашања за царинските Такси, ве Молиме контактирајте ме во времето. Ви благодариме.
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ја напуштат повратни информации за мене .
Ако има проблем , контактирајте ме во времето. ве молиме не се директно ме остави лош повратни информации или ниска оценка
кога ќе го добиете објект, ве молиме проверете ја својата состојба во предниот дел на поштата
работник. Ако тоа е borken, само да одбие да го прифати.
И ако го прифатите скршени објектот, ве молиме да се добие документ од поштата,која се докаже објектот е скршен кога испратам до тебе.
Во двата случаи, јас ќе ви испратиме нова точка да сте слободни. Други случај, ние ќе
си дозволат изгубени заедно. Ако имате прашања, ве молиме контактирајте ме .ви благодариме.
Точка На Сликата :

Други карактеристики

Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
P-4
Употреба:
Виолина Употреба
Материјал:
Ружино дрво

Најдобри понуди