250 компјутери ГОЛЕМА СРЕБРЕНА никел Позлатен Безбедност Иглички затвори ГОЛЕМИНА на игла должина 55мм

250 компјутери ГОЛЕМА СРЕБРЕНА никел Позлатен Безбедност Иглички затвори ГОЛЕМИНА на игла должина 55мм

DEN 792.00
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 55мм) боја : СРЕБРО 500pcs/многу

Други карактеристики

Бренд Име:
ywleiao
боја:
Сребро.
Големина:
55mm
Количина:
250pcs

Најдобри понуди