12 Клетки 11.1 V батерија за Acer Стремат Еден A110 A150 ZG5 LC.BTP00.017 UM08A31 UM08A32 UM08A51 UM08A52 ЗА ПОРТАЛ UM08A73

12 Клетки 11.1 V батерија за Acer Стремат Еден A110 A150 ZG5 LC.BTP00.017 UM08A31 UM08A32 UM08A51 UM08A52 ЗА

DEN 1778.00
DEN 1871.52
 

Тековен
Количина на стоки


Превозот Политика :
*** Известување за ЕМС Превозот само ***
Ако одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EMS, Вашата цел ќе биде предаден од страна на
Хонг Конг или Кина Пост Воздух mail со Следење на Број ,
и Превозот период треба да биде 10-20 работни дена .9" ZG5 (Linux) Се Стремат Еден A110-1295 Се Стремат Еден A110-1545 Се Стремат Еден A110-1691 Се Стремат Еден A110-1698 Се Стремат Еден A110-1722 Се Стремат Еден A110-1812 Се Стремат Еден A110-1831 Се Стремат Еден A110-1948 Година Се Стремат Еден A110-1955 Година Се Стремат Еден A110-Ab Стремат Еден A110-Ac Стремат Еден A110-Термини Се Стремат Еден A110-AGc Се Стремат Еден A110-Aw Се Стремат Еден A110-Бб Стремат Еден A110-Зк Се Стремат Еден A110-BGb Се Стремат Еден A110-BGw Се Стремат Еден A110-На се Стремат еден A110 L blau се Стремат еден A110 L вајс се Стремат еден A110 X Црна Издание се Стремат Еден A150-1006 се Стремат Еден A150-1049 се Стремат Еден A150-1126 се Стремат Еден A150-1249 се Стремат Еден A150-1382 се Стремат Еден A150-1447 се Стремат Еден A150-1493 се Стремат Еден A150-1532 се Стремат Еден A150-1570 се Стремат Еден A150-1672 се Стремат Еден A150-1890 се Стремат Еден A150-1983 Стремат Еден A150-Ab Стремат Еден A150-Ac Стремат Еден A150-Aw се Стремат Еден A150-Бб Стремат Еден A150-Bb1 се Стремат Еден A150-Зк се Стремат Еден A150-BGb се Стремат Еден A150-BGc се Стремат Еден A150-BGw се Стремат Еден A150-Б. Кина Пост (Кина Пост почетната Страница : ), Можете да внесувате следење на број да се провери објект превозот статус.1" (Црна) се Стремат Еден 8.к се Стремат Еден A150-Bk1 се Стремат Еден A150-На се Стремат Еден A150-Bw1 се Стремат еден A150 L blau се Стремат еден A150 L вајс се Стремат еден A150 X blau се Стремат еден A150 X вајс се Стремат Еден D150-1044 се Стремат Еден D150-1125 се Стремат Еден D150-1165 се Стремат Еден D150-1197 се Стремат Еден D150-1322 се Стремат Еден D150-1462 се Стремат Еден D150-1577 Година се Стремат Еден D150-1587 се Стремат Еден D150-1606 се Стремат Еден D150-1647 се Стремат Еден D150-1860 се Стремат Еден D150-1920 Стремат Еден D150-1 B се Стремат Еден D150-1 Bk се Стремат Еден D150-1 Br се Стремат Еден D250-1026 се Стремат Еден D250-1042 се Стремат Еден D250-1116 се Стремат Еден D250-1151 се Стремат Еден D250-1165 се Стремат Еден D250-1185 се Стремат Еден D250-1610 се Стремат Еден D250-1924 Година се Стремат Еден D250 на 1990-тите се Стремат Еден P531h-1766 се Стремат Еден P531h-1791 Година се Стремат Еден P531h-1 Bk се Стремат Еден Про 531f-2 G64 Bk се Стремат Еден Про 531h-1 G16 Bk се Стремат Еден Про 531h-1 G25 Bk се Стремат Еден Про 531h-2 G25 Bk ЗА ПОРТАЛ LT1001 J LT2000
Превозот и Ракувањето со Брод на Светот.

Други карактеристики

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
HSW
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
A110 лаптоп Батеријата
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Напон:
11.1V
Капацитет:
10400mAh
Гаранција:
18 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
8800mAh

Најдобри понуди